Росія відмовилася передати Україні засудженого кримського татарина

Дата публікації
Перегляди
1294
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія відмовилася передати Україні засудженого кримського татарина

Фото: Радіо Свобода

Ферат Сайфуллаєв є фігурантом так званої "справи "Хізб ут-Тахрір".

Росія відмовила засудженому кримському татарину Ферату Сайфуллаєву у передачі його на материкову частину України.

Про це повідомив його адвокат Едем Семедляєв.

"Ферат направив копію листа з Міністерства юстиції Росії, яким йому відмовлено в передачі його в Україну, посилаючись на Конвенцію про передачу засуджених осіб 1983 року. Однак вивозячи кримських татар з Криму, для того щоб судити у військових судах, ніхто не керується конвенціями, резолюціями і міжнародними договорами", – написав адвокат на своїй сторінці у Facebook.

Ферат Сайфуллаєв і ще двоє кримських татар Рустем Ваїтов і Нурі Примов є фігурантами так званої "справи "Хізб ут-Тахрір". У вересні минулого року Північно-Кавказький окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону засудив їх до п'яти років позбавлення волі, звинувачуючи у зв'язках з цією організацією, яка в Росії вважається терористичною.

 

Получил письмо от политзаключённого крымского татарина мусульманина Сайфуллаева Ферата. Ферат пишет, что содержание в...

Опубліковано Эдемом Семедляевим 8 травня 2018 р.

Загалом у справі так званих "терористів з ісламської організації "Хізб Ут-Тахрір" окупаційна влада Криму зараз тримає в неволі 19 кримців. Торговець квітами, кухар, лікар, правозахисник, кочегар, кілька будівельників: єдине, що поєднує цих людей - це віра. Справи проти кримських татар допомагали організовувати зрадники із кримського управління Служби безпеки України. 

На запит російського Інтерполу в Одеському аеропорту затримали члена організації "Хізб ут-Тахрір"

На запит російського Інтерполу в Одеському аеропорту затримали члена організації "Хізб ут-Тахрір"

 

Наступна публікація