Росія відмовляється від переговорів "нормандської четвірки" - МЗС РФ

Навряд чи є сенс проводити зустрічі в "нормандському форматі" на початку вересня в Пекіні - стверджують російські дипломати.

Росія фактично відмовилася від переговорів у "нормандському" форматі аж до "позитивних зрушень з боку Києва".

Про це йдеться у заяві російського МЗС.

"Як зазначив президент РФ Володимир Путін 10 серпня, в нинішніх умовах і доти, поки ми не побачимо жодних реальних позитивних зрушень з боку Києва, його відмови від політики терору і провокацій, навряд чи є сенс проводити зустрічі в "нормандському форматі", - цитують у російському відомстві слова російського лідера.

У російському МЗС стверджують, що про зустріч у "нормандському форматі" просив український президент Петро Порошенко. Зустріч мала відбутися на початку вересня в Пекіні.

Нагадаємо, що президент Франції Франсуа Олланд анонсував нову зустріч лідерів країн "нормандської четвірки", метою якої має стати посилення прогресу з виконання Мінських угод.

Попереднього разу зустріч "нормандської четвірки" відбулася в Єлисейському палаці в Парижі 2 жовтня 2015 року. Бесіда глав держав тривала майже п'ять годин. Після цього лідери країн спілкувалися телефоном. Так, 30 грудня вони домовилися продовжити дію Мінських угод на 2016 рік.

Раніше у Мінську відбулась зустріч радників глав "нормандської четвірки", які обговорили питання безпеки на Донбасі.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: