Росія відправляє на Донбас в конвоях "гуманітарки" паливо для танків – Нуланд

Дата публікації
Перегляди
2796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія відправляє на Донбас в конвоях "гуманітарки" паливо для танків – Нуланд

Російські вантажівки з "гуманітаркою" перевозять паливо для танків, вважає Нуланд

Москва продовжує відправляти на Схід України військову техніку та особовий склад, вважають у США. 

Помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила про те, що "конвої гуманітарної допомоги", які Росія направляє на Донбас, можуть перевозити паливо для танків та обмундирування для солдатів.

За словами Нуланд, після підписання Мінських угод Росія направила на Схід України сотні танків, гаубиць, артилерійських систем та "Градів", а у партії російської "гуманітарки" може бути паливо для бойових одиниць.

"Але, зрозуміло, це дуже ускладнюється тією обставиною, що на Сході тривають бойові дії, що триває мілітаризація жителів східних регіонів, а також тим, що встановлення сепаратистських урядів перешкоджає нормального життя, стимулюючи тіньову економіку, перешкоджаючи руху енергоносіїв та вугілля, не даючи людям можливість отримати гуманітарну допомогу від Києва. А російська гуманітарна допомога, очевидно, складається з палива для танків та обмундирування для солдатів", - сказала помічник держсекретаря США в інтерв'ю виданню "Медуза".

Також Нуланд заявила про те, що перемир'я на Донбасі вдалося б добитися, якби РФ не відправляла на Донбас свій особовий склад та військову техніку та закликала бойовиків дотримуватися мінського протоколу.

"Ми вважаємо, що якби Москва закликала сепаратистів слідувати мінським угодами і припинила б відправку на Схід України особового складу, танків та іншої техніки, то сепаратистам довелося б піти на перемир'я з Києвом. Закрити кордон (з Україною – Ред.) Москва може в будь-який день, але цього не сталося", - додала представниця США.

Як повідомлялося раніше, Росія збирається знову брутально порушити український кордон своєю "гуманітаркою". У РФ запевняють, що конвой буде везти на Донбас продукти та будматеріали. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація