Росія "відрепетирує" початок військового вторгнення з масовим ракетним ударом

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія "відрепетирує" початок військового вторгнення з масовим ракетним ударом

Росія під час навчань відпрацює ракетні удари

Російські військові вдарять ракетами по "умовних цілях".

До 5 червня Росія проведе тактичні навчання ракетного з'єднання Західного військового округу і Командування дальньої авіації, в рамках яких буде здійснено пуск ракет "Іскандер". Про це повідомили у прес-службі Міноборони РФ.

"В ході заходу відпрацьовуються питання організації комбінованого ураження засобами високоточної зброї наземного і повітряного базування критично важливих об'єктів умовного противника", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, у навчаннях задіяно одне з ракетних з'єднань Західного військового округу, на озброєнні якого знаходяться оперативно-тактичний ракетний комплекс "Іскандер-М" і літаки дальньої авіації".

"На заключному етапі ракетники організовують спільні дії з Командуванням дальньої авіації з ураження умовних цілей крилатими ракетами наземного і повітряного базування на максимальній дальності", - інформує відомство.


Повідомляється, що ракетний підрозділ ЗВО в ході перевірки здійснить марш комбінованим способом протяжністю понад 2 тис. кілометрів (своїм ходом до аеродрому навантаження, після чого літаками військово-транспортної авіації у район проведення навчання). Потім ракетники у складі штатного підрозділу з аеродрому посадки здійснять марш своїм ходом у район оперативного призначення на полігон.

У призначеному районі ракетники відпрацюють питання розвідки маршрутів висування, скритного розгортання і зайняття вогневих позицій, а також інженерного обладнання району, повідомили у російському Міноборони.

"У ході планових навчань буде перевірена єдина система автоматизованого управління, розвідки, поразки, радіоелектронної боротьби, зв'язку та інформаційного забезпечення високоточної зброї наземного і повітряного базування", - йдеться у повідомленні.


Як заявили у російському Міністерстві оборони, для оцінки ефективності ураження цілей в ході виконання бойових стрільб ракетники будуть використовувати безпілотні літальні апарати російського виробництва, оснащені сучасними цифровими засобами візуалізації та передачі даних. Відеосигнал з апарату-розвідника в режимі реального часу передається на пункт управління і контролю на полігоні, а також у центр бойового управління, з якого здійснюється загальне керівництво ракетними пусками і стрільбами.

Довідка. Оперативно-тактичний ракетний комплекс (ОТРК) "Іскандер", розроблений Конструкторським бюро машинобудування (Коломна, Московська область), випускається у двох варіантах - "Іскандер-М" (для збройних сил РФ) і "Іскандер-Е" (на експорт). Експортний варіант за бойовими характеристиками дещо відрізняється від комплексу, який виготовляється за замовленням Міноборони Росії.

Як повідомлялося раніше, Росія відвела значну кількість військ від українського кордону.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація