Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія виключена зі списку країн, що виготовляють деталі для АН-178 - Порошенко

Понад дві третини деталей для літака виготовляються в Україні.

Україна продемонструвала на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow під Лондоном новий транспортний літак Ан-178, розроблений інженерами ДП "Антонов".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook президент України Петро Порошенко.

"Транспортний турбореактивний літак Ан-178 – розробка інженерів "Антонов". І, що найголовніше, 78% комплектуючих для літака виробляються в Україні, а РФ виключена зі списку країн, які виготовляють решту деталей для нашого Ан-178", - наголосив він.

Ан-178

Український красень Ан-178 днями здійснив демонстраційний політ у передмісті Лондона на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow. Транспортний турбореактивний літак Ан-178 – розробка інженерів Антонов. І, що найголовніше, 78% комплектуючих для літака виробляються в Україні, а РФ виключена зі списку країн, які виготовляють решту деталей для нашого Ан-178. #GloryToUkraine

Опубликовано Петро Порошенко Вторник, 17 июля 2018 г.

Нагадаємо, раніше український Ан-178 виступив на авіашоу в Фарнборо, перевершивши Boeing. Літак вразив коротким розбігом і фігурами вищого пілотажу.

ВідеоУкраїна демонструє оновлену лінійку своїх літаків на авіаційній виставці у Лондоні

У Лондоні відкрилася ювілейна 50-а авіаційна виставка. Цього року Україна демонструє транспортник "Ан-178" та оновлену лінійку своїх літаків. 

Україна демонструє оновлену лінійку своїх літаків на авіаційній виставці у Лондоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції