Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія з окупованого Криму створює серйозну загрозу  для авіаперельотів над морем - Клімкін

Країна-агресор почала втручатися в міжнародні аварійні частоти служби повітряного руху, які обслуговуються Україною.

Російські служби з території окупованого Криму втручаються в міжнародні аварійні частоти українських служб повітряного руху і створюють серйозну небезпеку для міжнародних перельотів над Чорним морем.

На цьому наголосив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час виступу в Раді Безпеки, передає Укрінформ.

"З незаконною окупацією Криму у квітні 2014 року Російська Федерація почала втручатися в міжнародні аварійні частоти служби повітряного руху, які обслуговуються Україною. Такі дії створюють серйозну загрозу для польотів в міжнародному повітряному просторі над відкритим морем і суперечать Чиказькій конвенції та її Додатків 15 і 11, а також відповідних положень ІКАО в цих питаннях", - зазначив дипломат.

Він також додав, що після того, як РФ у односторонньому порядку перебрала на себе аеронавігаційні послуги в Сімферопольському районі польотної інформації, вона також "порушила резолюцію Генасамблеї ООН 262 про територіальну цілісність України, прийняту в березні 2014 року".

Клімкін назвав дії РФ щодо публікації аеронавігаційної інформації як спробу легімітизувати її незаконну діяльність.

Раніше співробітники Державної прикордонної служби повідомили, що спостерігали активність Збройних сил Росії поблизу адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом: зокрема, військовослужбовці Херсонського та Бердянського загонів відстежили польоти 7 російських військових гелікоптерів, які рухалися над півостровом вздовж адмінмежі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції