Росія закриває в'їзд для 8 чинних і колишніх американських високопосадовців та діячів

Росія закриває в'їзд для 8 чинних і колишніх американських високопосадовців та діячів

Фото: Associated Press

РФ оголосила про контрсанкції проти США.

Увечері п'ятниці, 16 квітня, Міністерство закордонних справ Російської Федерації оприлюднило офіційний пресреліз з переліком контрсанкцій проти США.

"Скоро на офіційному порталі МЗС Росії будуть оприлюднені імена восьми чинних і колишніх американських високопосадовців і діячів, причетних до розробки і реалізації антиросійського курсу. Їм на безстроковій основі закривається в'їзд до Російської Федерації. Це дзеркальна відповідь на санкції проти російських офіційних осіб, яких США минулого місяця внесли до свого "чорного списку", — йдеться в повідомленні.

У МЗС РФ підкреслили, що "зараз саме час, щоб США продемонстрували розсудливість, відмовившись від конфронтаційного курсу. В іншому випадку буде реалізований набір таких болючих для американської сторони рішень, як, наприклад, припис диппредставництвам США зменшити до 300 осіб чисельність персоналу в Росії. Тим самим буде встановлений реальний паритет по двосторонніх закордонних установах, оскільки до цього часу при визначенні американської квоти в 455 співробітників ми зараховуємо 155 осіб, відряджених в наше Постпредставництво при ООН в Нью-Йорку. Але ж це зовсім не двостороння місія".

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація