Росія здерла з Савченко ще майже тисячу рублів зверх штрафу

Адвокат Ілля Новіков показав чек.

Сьогодні, 10 травня, адвокат української льотчиці Надії Савченко опублікував фото чеку про сплачений за полонянку штраф. Як відомо, суд постановив сплатити Савченко 30 тисяч рублів за нібито "незаконний перетин кордону", а комісія за переказ склала ще 900 рублів.

Новіков відвідав сьогодні Надію і розповів про її нинішній стан: "Я був у Надії з ранку, вона відчуває себе відмінно і передає всім привіт. Особливо Стасу Клиху і Миколі Карпюку, у яких завтра в Грозному дебати. Не виключено, що вже завтра присяжні підуть на вердикт".

Крім того, адвокат нагадав, що українка 11 травня відзначає день народження. Привітання, каже Новіков, можна надсилати через маму Марію, яка полетіла до Росії.

8 травня під час урочистих заходів із нагоди Дня матері Марія Савченко розповіла, що Надя сплатила штраф. Гроші їй передали українські дипломати.

Як повідомлялося раніше, Надія Савченко заповнює документи для екстрадиції в Україну. Раніше льотчиця висловлювала своє обурення тим, що повинна платити штраф за те, що її насильно вивезли в Росію. Адвокати полоненої припускають, що передача Савченко може відбутися наприкінці травня.

Нагадаємо, що 22 березня російський суд ухвалив рішення засудити українську льотчика Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною затрьома статтями: за "вбивствоприсудили 18 років, за "замах вбивствомирних громадян – 4, і штраф за "незаконний перетин кордону".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: