Росія звинуватила Зеленського у "нагнітанні напруженості відносин" з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так в МЗС РФ прокоментували його виступ, де він розповів про нові санкції, які вводить Україна проти низки росіян.

В Міністерстві закордонних справ РФ заявили, що президент України Володимир Зеленський обрав курс на "конфронтацію та нагнітання напруженості у відносинах з Росією".

Про це заявили в пресслужбі відомства.

Таким чином в МЗС РФ прокоментували виступ Зеленського у зв'язку з річницею свого президентства. 

"Непорушною залишається лінія Києва на конфронтацію і нагнітання напруженості у відносинах з Росією. В Україні триває боротьба з усім, що так чи інакше пов'язує наші народи. Не припиняється наступ на російську мову і культуру, спотворюється спільна історія, героїзується нацизм, оскверняють меморіали радянським воїнам", - заявили там.

Також там заявили, що незадоволені новими санкціями стосовно російських громадян та юридичних осіб.

"У справі санкцій він перевершив свого попередника по креативу. Важко пояснити, якими міркуваннями керувалися в Києві, коли включали до санкційних списків Ермітаж і Музей імені О.С.Пушкіна. Цікаво, чи будуть переслідувати в Україні своїх співвітчизників за відвідування цієї скарбниці? А що станеться з українськими громадянами, які проходили і проходять навчання в МДУ імені М. В. Ломоносова, який, на думку Києва, становить загрозу національній безпеці України", - наголошується в коментарі.

Водночас насправді, санкції впроваджені за діяльність цих організацій у тимчасово окупованому Криму, чого, звісно ж, не згадали в своєму коментарі представники РФ.

"Київським націонал-радикалам явно мало заборони російської мови і літератури, російських фільмів і ЗМІ. Вони прагнуть більшого. Буде не дивно, якщо наприкінці президентства В.О.Зеленского в Україні палитимуть книги Толстого, Чехова, Достоєвського і Гоголя, трощити вцілілі пам'ятники великим діячам Росії та України, які зробили внесок у спільну культуру", - вважають російські дипломати.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський заявив, що планує до кінця боротися за Мінський формат перемовин щодо Донбасу, але готовий до прямих перемовин із президентом РФ Володимиром Путіним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції