Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіян готують до війни з Україною за грузинським сценарієм

Чуркін не виключає можливості введення військ.

Міжнародний кримінальний суд почав розслідувати злочини в Україні, а Росія вже збирається коїти нові. Щодня, військ на українському кордоні більшає, а дипломатична риторика стає агресивнішою, йдеться у сюжеті ТСН. Спецвипуск.

Росіян готують до війни. В ефірі державного телеканалу постійний представник в ООН Віталій Чуркін заявляє відверто: можливості введення до України військ він не виключає, адже сенатори Путіну це вже дозволили.

"Стаття 51 про самозахист, яку ми задіяли, до речі, під час конфлікту на Кавказі. Так що міжнародно-правові підстави у нас є, як і відповідне рішення Ради федерацій", - впевнено сказав постійний представник РФ в ООН Віталій Чуркін.

Ситуацію на Донеччині російський МЗС порівнює з конфліктом у Південній Осетії в дві тисячі восьмому. Тоді російські миротворці, яким ніхто не давав ані дозволу, ані мандату, вдерлися до Грузії і відкололи від неї дві області та перетворили їх на республіки, досі не визнані ніким у світі. Тоді світова спільнота теж обурювалася, але - заплющила на це очі. Тепер від Сполучених Штатів лунають чимдалі різкіші заяви.

Українська дипломатична нота з вимогою надати інформацію про кількість та цілі військової техніки на кордоні залишається без відповіді, а російські дипломати натомість рахують  українські танки.

"Десь 160 танків, 250 бойових машин піхоти, інша важка техніка, авіація воюють із власним народом. Це кровавий злочин, за який, хто підштовхнув на це армію, ще відповідатимуть", - запевнив Сергій Лавров.

Поки що за російські миротворчі амбіції відповідати доводиться - росіянам. БТРи в Ростовській області так поспішали до українського кордону, що розчавили дві приватні машини. В обох ДТП винуватцями визнали водіїв бойового транспорту, які виїжджали на зустрічну смугу. Загинуло четверо людей.

Як вже раніше повідомлялося, Росія хоче, щоб влада України повернулася до угоди з Януковичем за 21 лютого.

ВідеоМіжнародний кримінальний суд почав розслідувати злочини в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції