Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіянин, який просить притулку, хоче вступити в армію України для боротьби з Путіним

Також Роман не виключив, що буде займатися політичною діяльністю.

Російський активіст Роман Рословцев, який попросив політичного притулку в Україні, буде намагатися потрапити на військову службу в Україні.

"Я б хотів потрапити в будь-яку армійську частину, в Нацгвардію, або до будь-якого добровольчого підрозділу. Для мене головне - продовжити боротьбу проти режиму Путіна", - заявив Роман у коментарі Громадскому ТБ.

 

Також росіянин не виключив, що буде займатися політичною діяльністю.

Нагадаємо, прес-служба Державної прикордонної служби заявила, що в неділю, 21 серпня, у пункті пропуску "Нові Яриловичі" на українсько-білоруському кордоні під час проходження прикордонного контролю попросив політичного притулку громадянин Росії. Він звернувся до прикордонників Чернігівського загону із заявою щодо отримання статусу біженця на території України у зв'язку з політичним переслідуванням в Росії.

Пізніше у ЗМІ з'явилося ім'я росіянина. Ним виявився Роман Рословцев, відомий тим, що влаштовував у Росії акції протесту у масці Володимира Путіна.

Російський активіст Роман Рословцев
openrussia.org

За задумом активіста, затримуючи його, співробітники поліції реагують на злочини російського президента, працюючи як поліція в правовій державі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції