Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіянка, яку судять за меми у соцмережі, втекла до України

Нині вона перебуває у Києві.

Мешканка російського Барнаула Марія Мотузна, яку в РФ судять за екстремізм та образу почуттів вірян через меми у соцмережі "Вконтакте", втікла до України.

Цю інформацію підтвердив її адвокат Олексій Бушмаков, пише у середу, 17 жовтня, "Медуза".

Сама росіянка у Twitter, де вона пише під ніком Frolova, повідомила, що нині перебуває у Києві. "Всім дякую, Росія, прощавай", - додала вона.

Нагадаємо, раніше Мотузна показала, яку інформацію соціальна мережа надає слідству. За словами дівчини, 40 аркушів - це лише ІР-адреси, з яких вона заходила на свою сторінку "ВКонтакте".

Крім того, соціальна мережа надала слідству відомості про зміни її паролів, усі імена, якими вона називала свою сторінку, історію блокувань акаунту та їхні причини, прив’язку та зміну номерів телефонів, історію та навіть тексти звернень у сервіс підтримки тощо.

ВідеоСевастопольський суд засудив активіста Ігоря Мовенка за коментар в Інтернеті

Його звинуватили в екстремізмі за коментар в Інтернеті. Українець у 2016-му прокоментував публікацію у соцмережі "ВКонтакте" і висловився про необхідність насильницьких дій щодо тих, хто брав участь в окупації Криму. Вирок активісту вже засудили в українському МЗС, там закликали міжнародних партнерів посилити тиск на Росію.

Севастопольський суд засудив активіста Ігоря Мовенка за коментар в Інтернеті

Залиште свій коментар

Вибір редакції