"Росії ніхто не вірить". Клімкін сумнівається, що між США та РФ можлива "велика угода"

Дата публікації
"Росії ніхто не вірить". Клімкін сумнівається, що між США та РФ можлива "велика угода"

УНІАН

Глава українського МЗС вважає, що така угода суперечить інтересам Штатів.

"Велика геополітична угода" між Вашингтоном і Москвою навряд чи можлива.

Про це заявив очільник українського МЗС Павло Клімкін в інтерв'ю "Дзеркало тижня".

"Я не вірю в можливість угоди, яка б охоплювала все. Оскільки Росії ніхто не вірить", - наголосив він.

За словами міністра, "велика угода" суперечить логіці інтересів США. 

"Можливості кількох deals, які охоплюють окремі питання, я не виключаю. Будуть ці локальні угоди середньостроковими чи ситуативними? Можливо і те, і те. З різних причин я схиляюся до другого. Головне, щоб ці deals не були за рахунок інших. А велика deal суперечить, на мою думку, всій логіці американських інтересів", - сказав він.

Окремо Клімкін зазначив, що він не виключає можливості елементів співробітництва США та РФ у боротьбі з ісламським радикалізмом, а також в інших питаннях.

"Але так однозначно це теж не працюватиме, оскільки подолати ісламський радикалізм тільки військовим шляхом неможливо, має бути узгоджена всіма ключовими гравцями стратегія, якої всі мусять дотримуватися", - додав він.

Нагадаємо, американський ресурс BuzzFeed вразив світ, опублікувавши досьє на 35 сторінок, в якому стверджується, що Росія має компромат на Трампа, а також наводяться дані про зв'язок Трампа з Росією і втручання Росії у вибори в США. При цьому журналісти BuzzFeed зазначили, що документ не є підтвердженим.

CNN, своєю чергою, повідомив у вівторок, 10 січня, що чотири представника з керівництва американської розвідки надали екс-президенту США Бараку Обамі і новому президентові Дональду Трампу двосторінковий огляд досьє, в якому зокрема йшлося про втручання Росії у президентські вибори США і також про компромат на Трампа.

Натомість президент США Дональд Трамп стверджує, що ніхто з його команди не вів таємних домовленостей з представниками російського уряду під час виборчої кампанії. Також він спробував виправдати контакти екс-радника Майкла Флінна з російським послом в США.

"Я не мав спільних справ з Росією. Не дзвонив в Росію роками, не мав розмов з росіянами", - заявив президент США. Він також назвав "прийомом" нещодавні публікації американських ЗМІ про те, що люди з його команди вели домовленості з представниками російського уряду до виборів.

Наступна публікація