Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська агресія на порядку денному зустрічі політдиректорів "нормандської четвірки" – Клімкін

Міністр наголосив, що навіть у цій складній ситуації з Росією намагатимуться говорити.

На порядку денному зустрічі політичних директорів "нормандської четвірки" 26 листопада в Берліні – російська агресія в Чорному морі, миротворці на Донбасі і звільнення політв'язнів і заручників.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Facebook.

Він наголосив, що українські партнери доклали багато зусиль для організації цієї зустрічі. "З миром та миротворчістю у РФ, як бачимо, зовсім не склалося. Але навіть у цій надзвичайно складній ситуації будемо разом за нашими друзями намагатися говорити з Росією", - підкреслив Клімкін.

Наші партнери доклали багато зусиль для організації сьогоднішньої зустрічі політичних директорів нормандської четвірки у...

Опубліковано Pavlo Klimkin Понеділок, 26 листопад 2018 р.

Як повідомлялося, напередодні поблизу Керченської протоки російські силовики нахабно пішли на таран, обстріляли і захопили три українські судна: "Яни Капу", "Нікополь" і "Бердянськ", полонивши 23 українських моряків, серед яких є двоє тяжкопоранених. Українські судна намагалися пройти Керченську протоку і потрапити на українську базу в акваторії Азовського моря. Але росіяни, попри усі міжнародні угоди, не дозволили цього зробити.

Через агресію Росії у Керченській протоці Збройні сили України приведено у повну бойову готовність. Рада національної безпеки й оборони, яка зібралася у Києві минулої ночі, запропонувала запровадити воєнний стан на 60 діб. Щоб це рішення набрало сили, його має підтримати Верховна Рада. Депутатів сьогодні скликають на позачергове засідання. Президент Петро Порошенко уже заявив, що запровадження воєнного стану не є оголошенням війни, не передбачатиме мобілізації чи обмеження конституційних прав та свобод.

ВідеоЗаборона виборів, мітингів та змін Конституції: що означає для України введення воєнного стану

Введення воєнного стану означає: заборону змінювати конституцію, проводити вибори, мітинги та акції протесту. Дозволятиметься обмежувати вільне пересування, забирати для потреб оборони приміщення чи транспорт та залучити людей для потрібної роботи. Серед можливих обмежень: комендантська година, перевірка документів, обмеження в'їзду та виїзду за кордон, контроль ЗМІ та засобів зв'язку. Призовникам та військовозобов'язаним можуть заборонити переїжджати без дозволу військкоматів.

Заборона виборів, мітингів та змін Конституції: що означає для України введення воєнного стану

Залиште свій коментар

Вибір редакції