Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська комісія з помилувань відмовилась розглядати прохання матері Сенцова

Там також відхилили прохання про помилування від кримського архієпископа.

Комісія з питань помилування в Ямало-Ненецькому автономному окрузі не взяла до розгляду два клопотання щодо українського політв'язня Олега Сенцова.

Про це повідомили в прес-службі губернатора округу, повідомляє Інтерфакс.

"Підтверджуємо, що в комісію з питань помилування надійшли два клопотання, але обидва - не від Олега Сенцова. Прохання про помилування має бути написано особисто Сенцовим, тому прохання не прийняті", - сказали в прес-службі.

Там також пояснили, що клопотання від матері Сенцова та архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента спочатку були написані на ім'я президента Росії. З адміністрації президента вони були спрямовані в комісію з питань помилування в окрузі.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

Вибір редакції