Російська омбудсмен повідомила про стан захоплених українських моряків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лікування поранених відбувається нормально, запевняють у РФ.

Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова надала офіційну інформацію про стан та умови утримання захоплених у Керченській протоці українських моряків. Про це на своїй сторінці у Facebook написала українська обмудсмен Людмила Денісова.

Москалькова повідомила, що до українців у СІЗО "Лефортово" завітала громадська наглядова комісія. Її члени нібито розмовляли з кожним з 21-го незаконно утриманого українця.

"За словами Москалькової, умови утримання українських військовополонених "відповідають міжнародним стандартам, скарг та звернень з їхнього боку немає", - йдеться у повідомленні Денісової.

Щойно отримала офіційну інформацію від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової. Вона повідомила, що члени...

Опубліковано Людмилою Денісовою Неділя, 2 грудня 2018 р.

Також російська сторона повідомила, що громадська комісія відвідала в "Матросской тишине" і ще трьох українських моряків, які були поранені під час російської агресії у Керченській протоці.

"Їхнє лікування проходить нормально. Наступного тижня їх відвідає уповноважений з прав людини в місті Москва, а також Уповноважений з прав людини в РФ Москалькова", - додала Денісова.

Завтра вона планує поговорити із російським обмудсменом про надання їй можливості відвідати затриманих українців.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Загалом були затримані 24 моряки.

Згодом так звані суди заарештували їх на два місяці.

29 листопада полонених біля Керченської протоки українських моряків перевезли до Москви.

Відео Усіх полонених українських моряків перевезли до Москви

Російські інформагенції оприлюднили заяву самопроголошеної уповноваженої з прав людини в Криму Людмили Лубіної. За її словами у столиці держави-агресорки нині тримають усіх 24 бранців. Двох із них прооперували після серйозних поранень. У Росії, за словами Лубіної, уже сформували велику групу московських слідчих, які вестимуть справи заґратованих українських моряків.

Усіх полонених українських моряків перевезли до Москви

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції