Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська прокуратура хоче ув'язнити Павла Гриба на шість років

Українця звинувачують за "схиляння до теракту".

На судових дебатах, які відбуваються сьогодні, 21 березня, у російському Ростові-на-Дону прокуратура заявила, що хоче ув'язнити українця Павла Гриба на 6 років, повідомляє Громадське радіо.

Українця звинувачують у "схилянні до теракту". Термін ув'язнення пропонують відрахувати від 25 серпня 2017 року, коли його затримали співробітники ФСБ у білоруському місті Гомель.

Під час засідання хлопцеві стало зле. У дебатах оголосили перерву – українцю викликали швидку. Гриб каже, шо медичної допомоги йому не надають. Напередодні його батько повідомив, що у сина погіршився зір: на одне око він не бачить повністю, на інше - лише на 30%. 

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. За словами хлопця, його катували співробітники ФСБ. 

ВідеоПолітв'язень Кремля Павло Гриб майже втратив зір

В'язень Кремля Павло Гриб - у тяжкому стані. Він повільно вмирає у в'язниці - заявляє батько 20-річного хлопця. Павла півтора року тому викрали в Білорусі спецслужби Росії, натепер він практично втратив зір. Із дитинства має дуже тяжку хронічну хворобу, яку не можна лікувати в тюрмі.  

Політв'язень Кремля Павло Гриб майже втратив зір

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції