Російська сторона зірвала скайп-переговори Тристоронньої контактної групи

Дата публікації
Російська сторона зірвала скайп-переговори Тристоронньої контактної групи

Reuters

Представники РФ, які були ініціаторами відеоконференції, не вийшли на зв'язок.

Російська сторона у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі не вийшла на зв'язок скайпом для запланованої відеоконференції.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook прес-секретар представника України у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Сьогодні повинна була відбутися відеоконференція Тристоронньої контактної групи. Однак представники російської сторони не вийшли на скайп-зв'язок", - повідомила вона.

За словами Оліфер, ініціатива скайп-переговорів належала російській стороні і була підтримана ОБСЄ.

"Україна була готова продовжити обговорення ходу імплементації домовленостей, про які йшлося 15 лютого 2017 року в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську і 18 лютого 2017 року на зустрічі міністрів закордонних справ країн нормандської четвірки в Мюнхені", - наголосила вона.

Також прес-секретар Кучми зазначила, що для участі у відеоконференцзв'язку приїхала українська делегація, спеціальний представник чинного голови ОБСЄ в Тристоронньої контактній групі Мартін Сайдік і глава СММ ОБСЄ, координатор від ОБСЄ в підгрупі з безпеки Ертурул Апакан.

Нагадаємо, під час зустрічі міністрів закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії у Мюнхені учасники "нормандського формату" говорили про шляхи виконання мінських домовленостей щодо Донбасу. Зокрема, було домовлено про припинення вогню на Донбасі. Проте бойовики вкотре зірвали перемир'я.

Кремль відреагував на пропозицію Януковича долучитися до переговорів щодо ситуації на сході України

Кремль відреагував на пропозицію Януковича долучитися до переговорів щодо ситуації на сході України

Наступна публікація