Російські бойовики готують провокації на Сході України та в Херсоні на 8-9 травня - Парубій

Диверсанти без жалю використовують для своїх цілей цивільне населення.

Найближчим часом у Східній Україні, а також у Херсоні диверсанти готують провокації.

Про це секретар РНБО Андрій Парубій розповів в інтерв'ю ТСН.Тиждень у неділю, 4 травня.

"Найбільш небезпечним зараз лишається Слов'янськ, Луганськ і Донецьк. Але у нас є інформація, що готуються провокації і в інших регіонах. Херсон - відомо, що плануються подібні провокації. І щодо Харкова є інформація, що плануються подібні провокації. Це в найближчі дні. Вони визначають для себе 8-9 травня", - повідомив Парубій.

Він зауважив, що диверсанти без жалю використовують для своїх цілей цивільне населення.

"Терористи, озброєні до зубів, укомплектовані захистом, ставлять перед собою жінок і дітей і, ховаючись за їхніми спинами, ведуть бойові дії там, де діють наші регулярні підрозділи. Там, де діє антитерористичний центр, там є мінімальні втрати серед цивільного населення. І навпаки – там, де є провокації, спецпідрозділи і заслані з Росії люди, як це було в Одесі, там ми бачимо, як багато травм серед цивільного населення", - зауважив секретар РНБО.

Тим не менш він запевнив, що українські сили готові до оборони: "Зараз у Нових Петрівцях формується другий батальйон Національної гвардії. Батальйонів територіальної оборони створено вже 5 чи 7 і спецбатальйонів міліції вже створено 6 чи 7".

ВідеоПарубій прокоментував перебіг антитерористичної операції

Крім того, Парубій прокоментував перебіг антитерористичної операції (АТО). Він розповів, що під час АТО у Слов'янську і Краматорську, де зосереджені найактивніші сили терористів, нейтралізовано більше 30-ти бойовиків.

Він наголосив, що основне завдання АТО - нейтралізовувати озброєних людей, "які вбивають мирних громадян і громадян України".

"І ми будемо поширювати антитерористичну операцію від центру міста Слов'янська, і на інші регіони, де вже поширилася діяльність терористів. Підрозділи антитерористичної операції зайшли в Краматорськ і там нейтралізовують і локалізовують терористів", - повідомив Парубій.

Секретар РНБО також заявив, що Росії не вдасться здійснити свій план.

"Їхній план полягав у тому, щоб подібну дестабілізацію зробити у всіх вісьмох південно-східних областях, і в кожній з тих областей, де вони зможуть взяти і обласні управління міліції, і адміністрації і, подібно як в Криму, проголосити про створення незалежної республіки. Цей план ними не здійснений здебільшого тому, що вони побачили величезний опір мирного населення", - повідомив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: