Російські лікарі стверджують, що Савченко не потребує госпіталізації

Вона може залишатися під вартою під наглядом лікарів, заявляють у ФСВП.

Обстеження російських лікарів української військової і депутата Надії Савченко не виявило критичних відхилень у стані її здоров'я, вона може залишатися під вартою під наглядом лікарів.

Про це повідомляє Інтерфакс-Росія з посиланням на Федеральну службу виконання покарань.

"За результатами проведеного огляду й клініко-інструментальних досліджень лікарський консиліум оцінив стан здоров'я Надії Савченко як задовільний, і термінової госпіталізації вона не потребує", - заявили російські тюремники.

Вони також стверджують, що українська бранка залишається під наглядом лікарів-спеціалістів і продовжує отримувати необхідну підтримувальну терапію.

ВідеоНадію Савченко планують шпиталізувати

Раніше адвокат Надії Савченко Марк Фейгін заявив, що його підзахисна в п'ятницю буде госпіталізована, хоча вона своєї згоди поки що не дала. У листі, який українська льотчиця передала на волю, вона розповіла, що її кров в чотири рази густіша за норму, а ризик утворення тромбу і миттєвої смерті дуже високий. Однак це Савченко не лякає і перебиратися в лікарню вона не хоче. Втім адвокати збираються її переконати.

Нагадаємо, що 22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську летчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. 4 квітня Савченко остаточно відмовилася оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я ув'язненої дозволяє її етапувати.

Вирок російського суду для української льотчиці набув чинності 5 квітня, а за день вона почала голодування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: