Російські слідчі заявили, що льотчиця Савченко прибула до Росії під виглядом "біженки"

Російські слідчі заявили, що льотчиця Савченко прибула до Росії під виглядом "біженки"

Надію Савченко звинувачують ще й у "незаконному перетині кордону" / Фото: YouTube

На сайті слідчого комітету РФ з'явився коментар щодо затримання української військової.

Слідчий комітет Російської Федерації заявив, що українська льотчиця Надія Савченко начебто перетнула кордон РФ без документів під виглядом "біженки". Про це повідомляється на сайті комітету.

Затримали Надію, начебто, в одному з населених пунктів під час перевірки документів – для з'ясування особи. Повідомляється, що Савченко "затримана з дотриманням всіх законів РФ", і ще збираються з'ясовувати, "навіщо вона перетнула кордон". 

"Встановлено, що Савченко є військовослужбовцем збройних сил України за військовою спеціальністю "оператор-навідник вертольота Мі-24". За даними слідства, під час військових дій в районі Луганська в червні поточного року Савченко взяла відпустку і вступила в батальйон "Айдар". Дізнавшись координати розташування групи російських журналістів ВГТРК та інших цивільних осіб під Луганськом, вона передала їх бойовикам. Після цього саме за цими координатами був проведений мінометний обстріл, в результаті якого загинули співробітники ВГТРК Ігор Корнелюк і Антон Волошин", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, українські правоохоронці поки не мають інформації про те, яким чином українська льотчиця Надія Савченко, взята в полон бойовиками на Донбасі, опинилася в СІЗО російського міста Воронежа.

В Росії заявили, що Савченко сама перетнула українсько-російський кордон

В Росії заявили, що Савченко сама перетнула українсько-російський кордон

Повʼязані теми:

Наступна публікація