Російські слідчі звинуватили бійців "Азову" в обстрілі села Лебединське 9 травня

СК РФ порушив кримінальну справу проти українських військових.

Слідчий комітет РФ порушив нову кримінальну справу проти семи українських військових полку "Азов".

Про це повідомили у прес-службі російського відомства.

"За даними слідства, 9 травня 2017 року українські військовослужбовці полку "Азов" Національної гвардії України: сержант Н.Іванцов, старший солдат Д.Шевчук, солдат А.Кукуруза, солдат П.Кучіан, старший солдат І.Безенчук, сержант С.Сумбатян, виконуючи злочинний наказ командира - старшого лейтенанта М.Жоріна, перебуваючи в районі населеного пункту Лебединське Волноваського району Донецької області в період з 9:40 до 11:00 здійснили обстріл снарядами калібру 100 мм з артилерійської гармати зразка 1944 року цивільних об'єктів населеного пункту Безіменне Новоазовского району Донецької області", - йдеться у повідомленні.

До того ж російські слідчі наголосили, що представники Нацгвардії України зробили кілька десятків пострілів по центральній частині села, спеціально обравши за цілі житлові будинки та об'єкти соціально-культурного призначення, унаслідок чого були пошкоджені два житлових будинки, ділянки газопроводу та територія середньої школи.

"Для нас очевидно, що цей злочин скоєно з особливим цинізмом. Українські солдати, мабуть, відзначивши національне свято тепер вже 8 травня, вирішили зіпсувати святкування мирними жителями Донбасу Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні. Але таким вчинком вони лише в черговий раз продемонстрували своє невігластво і неповагу до пам'яті, в тому числі своїх предків, які брали участь у Великій Вітчизняній війні", - додали у СК РФ.

Як зазначається, проти українських військових було порушено кримінальну справу за ознаками застосування заборонених засобів і методів ведення війни.

Нагадаємо, раніше російські слідчі порушили кримінальні справи проти п'ятьох громадян Росії, які причетні до діяльності "Правого сектору". На думку російського слідства, п'ятеро громадян РФ підтримують радикальні погляди, а також ідеї фашизму і націоналізму, тож вони виїхали до України, де вступили до лав "Правого сектору".

Залиште свій коментар