Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські тюремники помістили політв'язня Кольченка до штрафного ізолятора

Українця утримують там всі травневі свята.

Українського політв'язня Олександра Кольченка, якого утримують в ІК-6 в російському Копейську, на тривалі травневі свята відправили у штрафний ізолятор пояснивши це "посиленням режиму".

Про це 9 травня повідомляє "Укрінформ" з посиланням на слова російської правозахисниці Тетяни Щур.

Правозахисниця стверджує, що такі правила в російських в'язницях і всіх засуджених, які мають "тяжкі" статті, прибирають із зони з профілактичною метою.

"Хочу сказати, що Саша Кольченко 9 травня традиційно відбуває термін в СІЗО, як кожен "червоний день" календаря. Начебто, завтра, 10 травня, його збираються випустити. Як і дізнаємося, очевидно, 13 травня, коли до нього має потрапити наш адвокат", - розповіла Щур.

Нагадаємо, політичного в'язня Кремля Олександра Кольченка шантажують у в'язниці сім'єю і пропонують підписати паспорт громадянина РФ. До нього періодично приходять співробітники ФСБ. За словами матері, паспорт громадянина Росії для українця вже виготовили, проте просять підписати, аби утримувати політв'язня на території РФ начебто на законних підставах.

ВідеоУкраїнця Олександра Кольченка на 10 діб перевели до в'язниці зі спецрежимом

Російська правозахисниця Тетяна Щур пояснила - на період свят у російських колоніях традиційно посилюють режим. Засуджених за "важкими" статтями за надуманими приводами прибирають із зони задля "профілактики". 

Українця Олександра Кольченка на 10 діб перевели до в'язниці зі спецрежимом

Залиште свій коментар

Вибір редакції