Російські тюремники стверджують, що Сенцов отримує "звичайну їжу" і вже почав набирати вагу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У колонії кажуть, що Сенцов набрав 1,8 кг.

Заступник директора Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії Валерій Максименко стверджує, що український режисер Олег Сенцов припинив голодування, почав отримувати "звичайну їжу" і вже набрав 1,8 кг.

Про це у вівторок, 9 жовтня, пише "Медіазона".

"Він сьогодні поїв. І сніданок, і каша, і вже навіть сьогодні пообідав: і бульйончик, і курочку", - цитує Максименко "Медіазона". За його словами, після припинення голодування Сенцов набрав 1,8 кг.

Крім того, Максименко додав, що уповноважений з прав людини в ЯНАО Анатолій Сак, який заявив, що Сенцов нібито продовжує голодування, останнім часом не бував в колонії, де перебуває українець.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

5 жовтня російські тюремники заявили, що український режисер припинив голодування. Пізніше цю інформацію підтвердив і адвокат Сенцова Дмитро Дінзе. За його словами, політв'язень не мав виходу, адже в російській лікарні йому погрожували почати примусове годування та "зробити з нього овоч".  Сенцов голодував 145 днів. 

ВідеоЄвросоюз закликав Росію належно лікувати Сенцова

Євросоюз закликав Росію відпустити незаконно ув'язненого режисера і - передусім - належно його лікувати. У Брюсселі заявили - кримчанин виявив неабиякі мужність та рішучість - витримав 145 днів голодування, але тепер його стан погіршився до критичного. У Сенцова проблеми з печінкою, нирками, серцем та шлунком.

Євросоюз закликав Росію належно лікувати Сенцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції