Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські військові залишилися у Білорусі після завершення навчань "Захід-2017" - Муженко

Начальник Генштабу каже, що Росія применшила кількість своїх військових, які брали участь в навчаннях

Росія залишила частину своїх військ на території Білорусі після завершення військових навчань "Захід-2017", незважаючи на обіцянки Москви цього не робити.

Про це в інтерв’ю агентству Reuters заявив начальник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко.

Відео Росія перекидає нові загони спецпризначенців до Білорусі

За його словами, Росія вивела лише частину своїх військ із сусідньої країни і збрехала про те, скільки російських військових насправді брали участь у навчаннях.

"У нас є інформація про те, що вони вивели лише кілька підрозділів із оголошених 12 500 військовослужбовців, з яких 3 000 були росіянами, але там їх було значно більше", - сказав Муженко.

Голова Генштабу додав, що росіяни вивели свої повітряні війська з Білорусі, щоб показати видимість від’їзду.

"Росія продемонструвала, і це була перш за все демонстрація, повернення авіаційних частин - вони знялися з аеродромів і полетіли на аеродроми Росії. Але ми розуміємо, що для авіації 300-400 км - це відстань, яку можна подолати протягом дуже короткого часу ", - сказав він.

Reuters зазначає, що у міністерстві оборони Білорусі заявили, що останній потяг з російськими військовими та обладнанням покинув Білорусь у четвер, 28 вересня. Міністерство оборони Росії не відповіло на негайний запит на коментар.

Фотогалерея Путін з біноклем і політ білоруських винищувачів. Reuters показало фото навчань "Захід-2017" (29 фото)

Нагадаємо, з 14 по 20 вересня у Білорусі відбулися спільні з Росією військові навчання "Захід-2017". Вони відбувалися на території цієї країни та Калінінградської області Росії - біля кордонів України та східних рубежів НАТО. За офіційними даними, були задіяні 13 тисяч військових і 250 танків. 

В РНБО України заявляли, що реальна кількість учасників навчань - до чверті мільйона військовослужбовців. У НАТО стурбовані активністю російських і білоруських військ і переконані, що навчання спрямовані на провокування країн-членів Альянсу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції