Російські журналісти опублікували нове розслідування про "будинок Януковича" в Підмосков'ї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від маєтку, де ймовірно мешкає утікач, протоптана стежка до патріарха Кирила. 

Російський сайт "Медуза" опублікував розслідування про держдачу  у підмосковному селищі Баковка, де нібито мешкає позбавлений звання президента Україні Віктор Янукович.

Про те, що колишній український гарант мешкає в цьому населеному пункті ЗМІ розповів співак та прихильник терористів "ДНР" Йосип Кобзон. Він стверджував, що вони з Януковичем – сусіди.

Після слів артиста з ТСН зафільмувала на відео ймовірний дім Януковича, однак російські журналісти стверджують, що він розташований в тому ж районі, але за іншою адресою.

нібито будинок януковича в москві біля дома кобзона_7
Страна.uа
Маєток "Русичі", де нібито мешкає Янукович

За їхніми даними, ділянка, де тепер живе утікач, належить федеральній установі "Заміський будинок прийомів "Русичі"  при міністерстві внутрішніх справ РФ.

За даними Російського реєстру, земельна ділянка призначена для "будинку прийомів, розміщення іноземних фахівців". На території розташований 3-поверховий будинок площею 2076 квадратів, а також 2-поверхова господарська будівля, басейн з доріжками довжиною 25 метрів, комплекс саун, кухня і складські приміщення.

Раніше на цій території була дача маршала Семена Будьонного.

Неназваний співрозмовник журналістів, який був у "Русичах" ще на початку 2010-х років, підтвердив, що приміщення, в якому Віктор Янукович давав інтерв'ю американському режисеру Оліверу Стоуну, схоже на вітальню будинку прийомів. Також, за його словами, екс-глава МВС Віталій Захарченко ймовірно давав Стоуну інтерв'ю на терасі цього будинку.

Один з дачників розповів журналісту, що зустрічав Януковича у місцевому парку під час минулорічних новорічних свят.

"Помічники по господарству говорили, що на дачі Будьоного живе Янукович, але особисто я бачив його тільки один раз. Вони поводяться скромно, не шумлять і не привертають уваги", - пояснив він.

Сусідами Януковича, за даними ЗМІ, є дизайнер Валентин Юдашкін і патріарх РПЦ Кирило, до якого від будинку "Русичі" веде протоптана стежка.

ВідеоЙмовірний маєток Януковича у Підмосков'ї зняли з дрону

Нагадаємо, раніше одіозний російський співак Йосип Кобзон розповів про те, що Янукович мешкає не у Ростові, а в Підмосков'ї. 

"У Баковці паркан до паркану зі мною – ми цю споруду жартома називаємо "Китайська стіна" – сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович. Його туди поселили після перевороту на Майдані. Огорожу такої висоти ви і уявити собі не можете! Ця дача у Баковці контролюється нашими відповідними органами", - розповів він. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції