Російський депутат-втікач Вороненков пояснив свій голос за анексію Криму

Дата публікації
Перегляди
5464
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російський депутат-втікач Вороненков пояснив свій голос за анексію Криму

Фото: kprf.ru

Він також розповів, як через інвестиції у Крим збідніли російські регіони.

Депутат "Державної думи" Росії 6-го скликання Денис Вороненков, який в кінці 2016 року разом з дружиною переїхав до України та отримав українське громадянство, заявив, що він не голосував за "приєднання Криму" до РФ. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Цензор.net.

"Сам я не голосував, за мене голосували карткою. Рішення фракції КПРФ було голосувати за приєднання Криму, і карткою вони проголосували замість мене, хоча довіреності на голосування я не давав. Потім я побачив, до яких тяжких наслідків це голосування призвело, і сьогодні вважаю це грубою помилкою. Помилка моя, і помилка Росії. І цю помилку треба виправляти", - розповів він.

За його словами, наразі уся Росія обділена через Крим, оскільки до півострова закачують величезні гроші.

"Росія, захопивши Крим, почала закачувати туди величезні гроші. Ресурси для цього викачуються на шкоду іншим споконвічно російським регіонам. У РФ найбідніші регіони - це російські регіони - Івановська, Рязанська, Володимирська, Вологодська, Псковська області. Дисбаланс в забезпеченні регіонів величезний. Кавказ, наприклад, отримує мільярди доларів дотацій. Зараз вся Росія обділена на шкоду Криму. Наслідки важкі для країни, вони не дають можливість розвиватися", - заявив Вороненко.

Крім того, він зазначив, що агресія Росії щодо України посварила країну зі світовою спільнотою, через що на РФ наклали санкції, а в світі почали зростати антиросійські настрої.

"Вчинивши агресивно проти України, Росія посварилася з усією світовою спільнотою, це було зроблено навіть в порушення федеральних російських законів про референдум. Тепер Росія під санкціями, зростають антиросійські настрої в світі, припинилися інвестиції, доступ до західних кредитних ресурсів", - додав Вороненков.

Наступна публікація