Російський канал назвав Євромайдан проплаченим, а українців - провокаторами (відео)

Російський канал назвав Євромайдан проплаченим, а українців - провокаторами (відео)

Російський канал "Россия-1" показав, як він бачить події, що відбуваються на Євромайдані. 

У понеділок, 25 листопада, на російському державному каналі у вечірніх новинах показали сюжет про події на київському Євромайдані під назвою "Евромайдан 2013 - технология европровокаций".

У сюжеті описуються події на Євромайдані. На думку російських журналістів спецзагони "Беркута" вимушені були захищатися і застосовувати сльозогінний газ після відповідних провокацій з боку прихильників Євромайдану.

На думку журналістів, сльозогінний газ першими випустили люди у спортивних костюмах. Також у сюжеті розповідається, що таким провокаціям опозиціонерів навчають на спеціальних семінарах грантового фонду, які проводяться у посольстві США.

У матеріалі також йдеться про те, що на Євромайдані дуже багато найманців, які стоять там за гроші. Російські журналісти зазначають, що такими повідомленнями кишить увесь інтернет. І в кінці сюжету з'являється навіть коментар одного з таких найманців – він на камеру зізнається, що прийшов на Євромайдан за гроші.

Зазначимо, вихід цього сюжету розв'язав справжній скандал, оскільки, як з'ясувалося, коментар найманця, який нібито записали російські журналісти, було вирізано з відео українського каналу "24".

Однак, в матеріалі каналу йшлося не про прихильників Євромайдану, а противників, яких скликали за гроші. Цю інформацію підтвердив у своєму Facebook шеф редактор Телеканалу новин 24 Іван Пінчук і представив цей відеозапис повністю.

 
Post by Ivan Pinchuk.

Зазначимо також, що у соцмережах дійсно з'являється багато постів з інформацію про те, що опозиція скликає людей за гроші, але всі вони ідентичного змісту, хоч і надіслані різними людьми, що більше говорить про те, що це звичайні боти.

Як повідомлялося раніше, у Києві "титушки" полюють на євроагітаторів, а міліція не дає останнім працювати – ЗМІ. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів