Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський ліцей у Відні та хор храму РПЦ: нове про українського брата кандидата в керівники Інтерполу

За чутками, з братом український дипломат не спілкується.

Генерал-майор російської поліції Олександр Прокопчук і український дипломат Ігор Прокопчук є рідними братами. Ця скандальна обставина стає відома після того, як росіянина назвали одним з імовірних кандидатів на посаду керівника Інтерполу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Старший брат Олександр понад 30 років живе і працює в Росії, він віце-президент Інтерполу, якого, кажуть, просував на посаду особисто Путін, а нині ще й один із головних кандидатів на пост керівника організації, яка шукає злочинців у всьому світі. Його перемоги дуже чекають у Москві. Ігор Прокопчук на сім років молодший брата, йому 50, півжиття будує кар’єру в МЗС, був послом України в Литві, останні вісім років живе з родиною у Відні та є постійним представником України при ОБСЄ. Його завдання – захищати інтереси України за кордоном, але як він там живе – таємниця. 

ВідеоУкраїнський дипломат Ігор Прокопчук виявився братом російського генерала, кандидата на посаду глави Інтерполу

У Олександра Прокопчука тим часом знайшовся рідний брат. Ігор Прокопчук - український дипломат, який більше восьми років очолює представництво нашої країни при міжнародних організаціях у Відні. Братів, заявляють в МЗС, розділила війна. Хто ж він – молодший брат російського генерала, якого кажуть просуває на посаду глави Інтерполу сам Путін – далі у сюжеті ТСН.

Український дипломат Ігор Прокопчук виявився братом російського генерала, кандидата на посаду глави Інтерполу

Журналісти з’ясували, що дружина Ігоря Прокопчук Оксана у Відні, як на роботу, ходить до церкви Московського патріархату, де співає в хорі. Діти ж дипломата у Відні закінчили  школу при російському посольстві, а син навіть зробив фото на память поруч з будівлею. У соцмережах він викладав світлини зі зброєю та карикатурами на Путіна. Фото з батьком-дипломатом немає. Прокопчук, який все життя пропрацював держчиновником, і в якого дружина, кажуть, з простої родини, декларує і чималі статки: 135 тисяч євро готівкою і 100 тисяч доларів на банківських рахунках. Офіційно у родини бізнесу немає, є лише дві скромні квартири у Києві. Консьєрж каже, що дипломат це житло здає в оренду.

Тим часом після скандального розкриття братнього звязку, в МЗС Прокопчука характеризують, як професіонала з проукраїнськими поглядами, якого цінують і поважають в ОБСЄ. "Це має більше хвилювати російську ФСБ, адже мати такого родича, як Ігор Прокопчук, це ще той компромат. Для українських реалій – це честь бути колегою або навіть знайомим посла Прокопчука", - заявив заступник глави МЗС України Сергій Кислиця. Сам дипломат свій родинний зв’язок поки що не коментує, проте у приватних розмовах з нардепами він сказав, що з братом останні п’ять років начебто не спілкується. 

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції