Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський омбудсмен назвала дату, коли відвідає підозрюваного у держзраді Вишинського

Москалькова подякувала Денісовій за намір вжити заходів для переведения Вишинського з Херсона до Києва.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова планує 23 червня відвідати підозрюваного у державній зраді керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського.

Про це Москалькова написала у листі українському омбудсмену Людмилі Денисовій, оприлюдненому на сайті Уповноваженої з прав людини в РФ.

"У рамках домовленості про дотримання принципу паритету планую відвідати 23 червня 2018 року громадянина РФ Вишинського Кирила Валерійовича, 1967 року народження, що міститься в СІЗО міста Херсона", — написала вона у листі.

Також Москалькова подякувала Денісовій за намір вжити заходів для переведения Вишинського з Херсона до Києва.

Нагадаємо, 9 червня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої вони обговорили звільнення ув’язнених громадян обох країн. Після цього Порошенко доручив омбудсмену Людмилі Денісовій найближчим часом відвідати українських політв'язнів, які утримуються в Росії та в окупованих Криму і на Донбасі. 

Людмила Денісова спробувала зустрітися з незаконно ув’язненим Миколою Карп'юком, але до нього її також не пустили. А до цього її не пустили на зустріч із українським політв’язнем Олегом Сенцовим. Потім Денісову не допустили до українського політичного в'язня Романа Сущенка у Москві. 18 червня Денісова провела переговори з російською колегою Тетяною Москальковою у Москві, однак домовленості знову були порушені вже наступного дня.

ВідеоРосійська сторона зірвала домовленості щодо відвідування Сенцова і Вишинського омбудсменами двох країн

У Москві відбувся мітинг на підтримку Олега Сенцова. Активісти роздавали іноземним гостям листівки про сфабриковану справу українського режисера. Чотирьох з них затримала поліція. Сенцов нині голодує вже 37-й день. До нього не пускають ані українських лікарів, ані омбудсмена. Москва і далі не виконує своїх обіцянок, каже українська уповноважена з прав людини. За словами Людмили Денісової, російська сторона зірвала вчорашні домовленості щодо синхронного відвідування Сенцова і Вишинського омбудсменами двох країн. 

Російська сторона зірвала домовленості щодо відвідування Сенцова і Вишинського омбудсменами двох країн

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції