Російський опозиціонер розповів, як Путін повертає Україну під свій контроль

Головними союзниками Кремля стали місцеві олігархи.

Президент Росії Володимир Путін зацікавлений у зануренні України у хаос. 

Про це написав російський опозиціонер, заступник голови партії ПАРНАС Ілля Яшин своїй сторінці на Facebook, презентуючи свою доповідь "Гібридна агресія Кремля", присвячену війні Росії проти України.

"Насправді війна триває - причому не тільки на територіях, підконтрольних сепаратистам, але і в самому Києві. Путін докладає великих зусиль, щоб повернути Україну під контроль Кремля. Для цього він використовує методи "гібридної агресії" - пропаганду, провокації, корумпованість місцевих політиків", - наголосив російський опозиціонер.

Також Яшин звернув увагу на те, що ключовими союзниками Кремля в розхитуванні ситуації в Києві стали місцеві олігархи, бізнес яких був вплетений у державну структуру ще з часів Януковича.

"Ці олігархи, як і Путін, зацікавлені в зануренні України в хаос. Першим це треба, щоб відновити свої позиції. Путіну це треба - щоб повернути контроль над сусідньою країною, привівши до влади лояльних політиків", - розповів він.

За словами опозиціонера, Путін настільки захопився іграми у війну і "геополітичне суперництво", що в Росії взагалі не залишилося союзників у світі.

Повний текст доповіді можна прочитати за посиланням.

Нагадаємо, що згідно з опиитуванням, мешканці західних країн побоюються Росії та очікують на початок третьої світової війни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: