Російський політтехнолог не виключає "придатності" Медведєва до виборів президента РФ

Дата публікації
Перегляди
572
Російський політтехнолог не виключає "придатності" Медведєва до виборів президента РФ

Reuters

Експерт висловився досить недвозначно про пристрасть Медведєва до алкоголю.

Російський політтехнолог Станіслав Бєлковський розповів ТСН.ua про шанси Дмитра Медведєва стати президентом з його підмоченою репутацією.

"Справа в тому, що з антикорупційних розслідувань Навального про Медведєва випливає, що він, швидше за все, нічого не вкрав. У всякому разі, за мірками російської правлячої еліти. У нього не виявилося ні нафтової компанії, ні золотих копалень, ні морських портів, ні космодромів. У нього всього лише кілька будинків, причому кожен з них поступається традиційній розкоші резиденції олігарха в Росії або за її межами. До того ж Медведєв – політичний син Путіна. У цьому сенсі певна довіра між ними зберігається. Адже важко було знайти людину, який відмовився б від президентського поста на користь свого політичного батька. А Медведєв такою людиною виявився, тому головною його проблемою залишається тільки алкоголь", - зазначив Бєлковський.

Російське МВС перевірило звинувачення на адресу прем'єра Медведєва і ознак злочину не знайшло

Російське МВС перевірило звинувачення на адресу прем'єра Медведєва і ознак злочину не знайшло

Він додав, що "якщо кращі наркологи світу приведуть Дмитра Анатолійовича до тями, то до кінця року він буде цілком придатний до виборів президента".

Нагадаємо, в розслідуванні ФБК "Він вам не Дімон" зазначалося, що за "благодійні" гроші, отримані від російських олігархів, Медведєв купив родовий маєток і агрокомплекс в Мансурово, гірську резиденцію "Псехако" в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, віллу в Миловці і рублевскую резиденцію, вартість якої оцінюється приблизно в 5 мільярдів рублів. Медведєв відреагував на розслідування через місяць, вже після того, як воно стало приводом для багатотисячних мітингів по всій Росії, і назвав його "якимись папірцями".

Відео майже за три місяці зібрало більше 21 мільйона переглядів і призвело до масових акцій протесту проти корупції політиків в РФ.

Наступна публікація