Російський пранкер опублікував запис розмови нібито із Порошенком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На запису люди говорять про ситуацію в Україні. 

Російський пранкер Володимир Кузнецов, відомий як "Вован", опублікував у Мережі відеозапис, на якому нібито говорить із президентом України Петром Порошенком.

У розмові Кузнецов видав себе за главу Киргизстану Алмазбека Атамбаєва.

На записі він обговорює ситуацію на Донбасі, Мінські перемовини, Крим та зламану пошту помічника президента РФ Владислава Суркова із людиною з голосом, схожим на Порошенка.

На публікацію запису вже відреагували українські політики. Зокрема, радник глави МВС та нардеп Антон Геращенко написав, що за такий "розіграш" у Кремлі пранкерів не  похвалять, адже в розмові нібито Порошенко наголосив на тому, що Крим і Донбас залишаються частиною України, а про вибори на окупованих територіях не може бути мови.

Нагадаємо, 2 листопада на сайті Порошенка з'явилася новина із назвою "Президент України провів телефонну розмову з президентом Киргизстану". У ній було вказано, що сторони обговорили актуальні питання порядку денного українсько-киргизьких відносин.

В АП Киргизстану спростували інформацію, яка з'явилася на офіційному сайті президента України і додали, що Порошенка хтось міг розіграти

3 листопада з сайту українського президента видалили повідомлення про його телефонну розмову із главою Киргизстану. Наразі її немає на сайті, однак вона залишилася у кеші Google.

Залиште свій коментар

Вибір редакції