Російський суд долучив до справи Савченко експертизу відео взяття її в полон

За висновком експерта, файли були записані почергово, але 10 із низ були видалені.

Донецький міський суд Ростовської області долучив до справи експертизу відео взяття Надії Савченко в полон.

Про це повідомляє "МедиаЗона".

Під час засідання був допитаний експерт Едуард Козлов, який проводив експертизу відеофайлів, на яких зафіксоване взяття Надії Савченко в полон бойовиками "ЛНР".

За висновком експерта, файли були записані почергово, але 10 із них були видалені.

В експертизі йдеться, що більшість файлів були скопійовані з камери 20 червня 2014 року о 20 та 21 годині, ще чотири файли о 22-й, один – о 23-й.

Нагадаємо, захист заявляє, що Савченко не могла коригувати вогонь артилерії, коли загинули російські журналісти, оскільки уже була в полоні.

У ростовському Донецьку після новорічних канікул подовжився судовий процес над українською полонянкою. Надію Савченко на 27-й день голодування привезли в суд, але знімати її журналістам дозволили тільки під час 5-хвилинної перерви.

Надію Савченко на 27 день голодування доставили у суд

Але знімати її дозволили лише у перерві. Льотчиця змарніла, сильно схудла і, як заявила на почату засідання, це її «найважчий останній бій». Сьогодні продовжився, після новорічних канікул, процес над українською полонянкою. На ньому адвокат Ілля Новиков просив долучити до справи нові документи невинуватості підзахисної, які він отримав в Україні. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: