Російський уряд на півтора року подовжив санкції проти України, США та Євросоюзу

Заборону на ввезення продуктів та сировини до РФ подовжили до кінця 2018 року.

Уряд Росії подовжив економічні обмеження щодо України та низки країн Заходу у відповідь на введені ними санкції.

Відповідна постанова вже з'явилась на сайті російського уряду.

"Подовжено з 1 січня до 31 грудня 2018 року заборону на ввезення до Росії окремих видів сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, країною походження яких є Сполучені Штати Америки, країни Європейського Союзу, Канада, Австралія, Королівство Норвегія, Україна, Республіка Албанія, Чорногорія, Республіка Ісландія і Князівство Ліхтенштейн", - йдеться в документі.

Як наголосили в російському уряді, обмеження спрямовані на поширення спеціальних відповідних економічних заходів на окремі держави з урахуванням ступеня їхньої залученості до санкційного режиму проти Росії.

Нагадаємо, раніше Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії на півроку.

ВідеоПодовжені санкції Євросоюзу проти Росії набули чинності

Після цього США санкційний список розширили. Вони наклали обмежувальні заходи ще на 38 росіян та російські організації через вторгнення РФ в Україну. Так, у числі організацій, які потрапили під санкції, опинилася російська приватна військова компанія "Вагнер" та фірми бізнесмена Євгена Пригожина, який є шеф-кухарем уряду РФ, зокрема президента Росії Володимира Путіна.

Своєю чергою 30 червня президент Росії Володимир Путін підписав указ, що подовжує дію заходів у відповідь на антиросійські санкції ЄС до 31 грудня 2018 року.

Залиште свій коментар