Російський ворог українського шоколаду Онищенко з'їв у Києві пиріжків та салату на 1,5 тис. грн

Дата публікації
Російський ворог українського шоколаду Онищенко з'їв у Києві пиріжків та салату на 1,5 тис. грн

Голодний Онищенко "просадив" у київському ресторані 1,5 тис. грн

Чиновник розповів, що прийшов на роботу о третій ранку та снідав лише чаєм.

Стало відомо, чим харчується головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко, який прославився своїми заборонами українського сала, сиру та шоколаду, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

У четвер, 17 жовтня, Онищенко приїхав у Київ на робочу нараду з питань прав споживачів, де пив багато чаю. А потому в одному з найдорожчих столичних ресторанів він пообідав на суму до 1,5 тис. грн. Там він їв пиріжки з капустою, салат і рибу.

"Відкрию вам таємницю: я сьогодні і в Москві не снідав. Хоча прийшов на роботу за п'ять третя ранку. Ось чай пив. Якщо це можна вважати сніданком - то чай непоганий", - заявив Онищенко.

Сьогодні він зізнався, що шоколаду зовсім не їсть, київський торт гостинцем не вважає, і загалом дуже вибагливий до їжі.

Генадій Онищенко зізнався, що не любить шоколад

Генадій Онищенко зізнався, що не любить шоколад

За тверду позицію щодо якості продуктів та здорового способу життя Онищенка критикують навіть на батьківщині. Він забороняє ввозити в Росію товари чи не з усіх країн пострадянського простору, щойно між країнами трапляється політичний конфлікт.

Нагадаємо, нещодавно Онищенко запропонував шанувальникам Roshen їсти цукерки, які вироблені в Росії. Мовляв, продукцію липецького заводу поки ніхто не забороняв.

Наступна публікація