Російського депутата висміяв весь зал на форумі "Європа-Україна" в Польщі

Сміх викликала заява з трибуни депутата з Держдуми Росії про те, що в Україні йде "громадянська війна".

На форумі "Європа-Україна", який проходить у Польщі, весь зал сміявся над заявами російського депутата.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

"Сьогодні на одній із пленарних сесій форуму "Європа – Україна" в Польщі депутатша з Держдуми Росії виконуючи, напевно, свої темники, "щиро" здивувалася про те, що українці заявляють про збройну агресію РФ проти України. Мовляв, це громадянська війна, а ми, тобто росіяни, всі такі білі і пушисті. Сміявся весь зал", — повідомив Ігор Жданов.

 

Сьогодні на одній із пленарних сесій форуму "Європа - Україна" в Польщі депутатша з Держдуми Росії, виконуючи, напевне, ...

Опубліковано Ігором Ждановим 25 січня 2016 р.

Також, міністр повідомив, що "весь світ знає, що російські війська воюють на Сході України, а депутатша - ні. Хоча б матчастину вивчила, тобто Путіна, адже той нещодавно це визнав у своїх інтерв'ю. До речі, зброя, яку виготовлюють тільки в Росії, теж в супермаркеті за рогом вулиці не купиш".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські депутати бойкотували форум "Європа-Україна" через проросійських євродепутатів, які хотіли взяти участь у дискусійних панелях. Коли прийшов завідувач кафедри зв'язків з громадськістю МДІМВ Валерій Соловей, в знак протесту проти виступу представника Росії віце-спікер Оксана Сироїд вийшла з зали ще до офіційного завершення дискусії. Також її підтримали нардепи Єгор Соболєв та Тетяна Чорновол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: