Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ростовський губернатор ввів надзвичайну ситуацію через невидимих "українських біженців"

Про це повідомив російський адвокат Павло Астахов.

Губернатор Ростовської області Василь Голубєв ввів режим надзвичайної ситуації через нібито "потік біженців" з України. Про це повідомив у соцмережі уповноважений з прав дитини в РФ Павло Астахов.

Як повідомляється, надзвичайна ситуація оголошена в 15 прикордонних територіях.

"Рішенням губернатора Ростовської області в прикордонних з Україною територіях ( 15 муніципалітетах) введений режим НС. Надзвичайна ситуація оголошена у зв'язку з масовим потоком біженців із зони бойових дій на Півдні та Сході України", - написав Астахов у Instagram.

Водночас, Держприкордонслужба України спростовує заяви Астахова про тисячі біженців, які "масово тікають в Ростовську область".

"Наголошуємо, що за минулу добу кордон з Росією на виїзд з України перетнуло 11 417 громадян України. Для прикладу, 2 червня ця цифра сягала 11 151 громадян України, а напередодні вихідних - 30 травня - 15 380 українців. Майже така ж кількість громадян України щодня перетинає російсько-український кордон на в'їзд в Україну", - повідомляє сайт відомства.

Як відомо, колишній президент України Віктор Янукович володіє приватним будинком біля Ростова-на-Дону, крім того саме з Ростова утікач виступав зі зверненнями. Також за даними української розвідки недалеко від Ростова-на Дону розташовується військова база, де навчають російських терористів для операцій в Україні.

Нагадаємо, в Раді пропонують ввести НС в Донецькій і Луганській областях. Проте, на сайті ВР поки відсутній текст проекту постанови та пояснювальна записка до нього.

Залиште свій коментар

Вибір редакції