Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роттердам-плюс і скандали з політиками: депутати розповіли, чим найперше має зайнятися антикорупційний суд

У Раді вважають, що новий орган, попри всі перешкоди, діятиме.

Вищий антикорупційний суд може запрацювати через півроку, але не всі народні депутати готові бути його "клієнтами". Натомість політики радо розмірковують над тим, які теми має насамперед розглянути новий орган, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я не голосую за антикорупційний суд", - заявив Третьяков і пояснив, що не хоче цього робити, бо всі суди мають бути "нормальні". "Всі тепер клієнти цього суду. Всі корупціонери", - вважає Розенблат. А от Кіссе відреагував дуже загадково. "Винятків у цьому житті немає. Я не антикорупціонер", - сказав він.

ВідеоЯкі топ-5 справ першочергово має розглянути Антикорупційний суд – думки депутатів

Страшний сон хабарників - Вищий антикорупційний суд може запрацювати через півроку. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник. А от чи готові до цього наші народні обранці, і чи вважають себе його новими клієнтами – розпитали журналісти ТСН. 

Які топ-5 справ першочергово має розглянути Антикорупційний суд – думки депутатів

Скептично налаштований щодо суду Рабинович – він вважає, що спершу орган має почати роботу, однак в успіх усе одно не вірить. "Антикорупційний суд нічого не дасть і нікому не допоможе. Але навіть якщо він пару цих уродів посадить – це вже добре", - заявив політик, але не пояснив, кого ж мав на увазі. Натомість Ігор Луценко одразу назвав справу номер один, котра, на його думку, варта найпильнішої уваги суддів. "Перш за все, так звана схема Роттердам-плюс", - сказав він.

Офшори оточення президента і розкрадання "Укроборонпрому" виділив у топ-теми Парасюк, але не забув і про інші питання. "Нафтогазова схема, Роттердам-плюс і подання на депутатів за незаконне збагачення", - поділився міркуваннями політик. "Справа про корупцію Порошенка і його найближчого оточення", - назвав свій пріоритет Власенко. "Справа Насірова, однозначно", - вважає Добродомов і додає до неї також справу Онищенка.

Фотогалерея Активісти заявили про блокування усіх виходів із Верховної Ради, в тому числі й підземного (4 фото)

Ту саму схему ставить на чільне місце і Чумак. "Роттердам-плюс – це перша точно. Поставка в армію неякісних автомобілів санітарних – це друге. А третє незазначення Кононенком, Грановським та Порошенком усієї своєї нерухомості, яка є на офшорних рахунках", - зауважив депутат. Іншим списком оперує Тарута. "Нацбанк, Укроборонпром, Укрзалізниця, коли був наш польський гастролер", - назвав він компанії, діяльність яких слід дослідити на корупцію.

Загалом депутати прогнозують, що роботі та самому існуванню антикорупційного суду чинитимуться перешкоди, але відсутність цього органу, хоч би яким він був незручним для влади, стане призвідником політичної смерті президента, особливо в очах західних друзів України.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції