Розбіжності позицій: стало відомо, чому Вакарчук вирішив залишити Верховну Раду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Так, за інформацією, Вакарчук відмовився підписувати подання про звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

Однією із ймовірних причин складання мандату Святославом Вакарчуком були розбіжності його позиції та позиції більшості представників партії "Голос" у питанні про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Через це та ще низку причин нардеп вирішив піти з Верховної Ради України.

Про це повідомляє видання "Лівий берег" з посиланням на власні джерела.

Так, за інформацією, Вакарчук відмовився підписувати подання про звільнення Авакова з посади. Депутати партії "Голос" назвали це "робочими дискусіями". У цей час сам Вакарчук у перебував у Львові, з матір'ю.

Водночас у партії розповіли, що після того, як головою "Голосу" переобрали Кіру Рудик, Вакарчук практично повністю відсторонився від участі в партійному житті. На початку він наголошував на тому, що є звичайним членом команди. Проте, як виявилося, така позиція має і негативні наслідки.

Також Вакарчук не зійшовся з однопартійцями у позиції щодо місцевих виборів, які наближуються. Так, на думку більшості представників партії, їм необхідне більш жорстке позиціювання, а Вакарчук із цим не погоджується.

"За ці три місяці, як ви самі бачите, дуже багато змінилось. Ви бачите, як змінився стиль нашої партії, як змінилися командні підходи. І основне завдання, яке я тоді ставив перед Кірою і командою — зробити так, що партія перестала асоціюватися з її лідером, тобто зі мною, вони успішно виконали", – сказав Святослав Вакарчук під час пресконференції.

Раніше повідомлялося, що засновник партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив, що складає мандат депутата та залишає Верховну Раду. 

Відео Він не здався без бою. Заяви Святослава Вакарчука сьогодні і рік тому

Ще рік тому Вакарчук обіцяв, що йде у політику "всерйоз і надовго". А вже сьогодні ошелешив своїм рішенням скласти мандат народного депутата. Ми вирішили пригадати деякі його заяви, сказані у прямих ефірах перед виборами-2019.  

Він не здався без бою. Заяви Святослава Вакарчука сьогодні і рік тому

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції