Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розчарування російського народу Путіним почнеться в 2017 році — депутат Держдуми

Після падіння путінського режиму Крим може повернутися до складу України.

Депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов вважає, що рішення Путіна анексувати Крим було прийнято спонтанно і у нього не було ніяких довгострокових планів щодо півострова.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

На думку Пономарьова, анексія Криму переслідувала короткострокову мету — продемонструвати російському народу, що революція — це погано і події на кшталт тих, які відбувалися на Майдані, принесуть тільки горе.

"Тепер для Путіна є справою честі вкладати в Крим, але система, яку він побудував у Росії, є неефективною, нездатною до розвитку і інвестиції в Крим теж виходять погано. Як приклад — ситуація з енергетичною блокадою Криму", - зазначив депутат.

Ілля Пономарьов вважає, що Крим може повернутися до складу України після падіння путінського режиму, а це може відбутися в 2017 році. Депутат вважає, що в цьому році у російського народу почнеться розчарування Путіним.

ВідеоПутін спонтанно вирішив анексувати Крим – Пономарьов

Нагадаємо, у кінці лютого - початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту РФ війська без розпізнавальних знаків окуповували Кримський півострів. Також було створено збройне формування з російських "козаків", яке називало себе "самооборона Криму".

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов псевдореферендум про статус півострова, за сфальсифікованими результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала. У зв'язку з цим Захід ввів санкції проти Криму та Росії.

Пізніше президент РФ Володимир Путін у фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину" зізнався, щооперація по анексії півострова була спланованою і розроблялася в його кабінеті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції