Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роздмухують провокацію: заступник міністра пояснив участь сина у спробі збройного пограбування

Чиновник прокоментував скандал, у центрі якого опинився його син із пістолетом.

Сина заступника міністра освіти Володимира Ковтунця та двох його друзів підозрюють у спробі пограбування. Вони замовили в інтернет-магазині дорогий смартфон, а потім скоїли невдалий напад на кур’єра, котрий ніс товар за вказаною адресою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чиновник, син якого став фігурантом кримінальної справи, інциденту не заперечує, однак трактує його по-своєму. " Усе, що зараз відбувається в ЗМІ, є замовною політичною розправою. Синова провина в тому, що піддався на провокацію й опинився в потрібному для недругів місці. Сподіваюся, правоохоронці розберуться з усіма дійовими особами скандалу. Якщо ж Мишко виявиться винним, буде відповідати за законом", - заявив заступник міністра.

Відео Сина заступника міністра освіти та його друзів підозрюють у спробі пограбування

Хлопці, кажуть у прокуратурі, замовили в інтернет-магазині смартфон. Утім, замість розрахунку, погрожували кур'єру газовим балончиком та предметом, схожим на пістолет. Сам заступник міністра освіти не заперечував, що інцидент був. Однак, твердить, ситуацію перекрутили.

Сина заступника міністра освіти та його друзів підозрюють у спробі пограбування

Самі підозрювані з журналістами не спілкуються. Адвокат Михайла Ковтунця каже, що хлопці справді замовляли смартфон, але кур’єр привіз підробку, тому один із хлопців і почав з’ясовувати з ним стосунки. "У цей момент двоє хлопців, в тому числі і мій підзахисний, підійшли. І цей кур’єр розуміє, що його можуть піймати на такому – і тікає", - твердить юрист Олег Матковський. Пістолета, каже захисник, ні в кого не було, а кур’єр або сприйняв за нього в темряві щось інше, або свідомо дав неправдиві свідчення.

У прокуратурі ж переконують, що мають достатньо доказів протилежного, а підозрюваним може загрожувати ув’язнення строком аж до семи років через тяжкість злочину. Матеріали планують передавати до Шевченківського суду Києва, а фігурантам справи просити запобіжний захід – домашній арешт.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції