Розенблат розповів, що був у "тісних дружніх стосунках" з агентом НАБУ Катериною

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Розенблат розповів, що був у "тісних дружніх стосунках" з агентом НАБУ Катериною

УНІАН

За словами нардепа, він довіряв жінці і не думав, що вона за ним стежить.

Агент Національного антикорупційного бюро Катерина та фігурант бурштинової справи, нардеп Борислав Розенблат тривалий час підтримували дружні стосунки.

Про це депутат розповів в інтерв'ю "Українським новинам".

"Вона (агент НАБУ Катерина – прим.ред.) зі мною дійсно була в тісних дружніх стосунках. Наше спілкування тривало впродовж року", - запевнив Розенблат.

За його словами, жінка часто до нього приходила і навіть їздила до дітей в житомирський інтернат передавати подарунки. Також Розенблат розповів, що довіряв цій жінці і у нього не було думки, що вона є агентом НАБУ.

Сім мільйонів гривень застави призначив суд нардепу Бориславу Розенблату

Сім мільйонів гривень застави призначив суд нардепу Бориславу Розенблату

Зазначимо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Розенблат та агент Катерина перебували в інтимному зв'язку.

Своєю чергою нардеп не спростував і не підтвердив цю інформацію.

"Нехай це буде питанням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, НАБУ і всіх інших. Що там і яким чином відбувалося – це вже питання слідства", - наголосив Розенблат.

Нагадаємо, в червні в НАБУ розкрили схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардепи Розенблат і Поляков. Під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. 

Рада дозволила притягнути Полякова та Розенблата до відповідальності.

Суд зобов'язав Розенблата внести заставу в розмірі 7 млн грн, здати закордонний паспорт і вдягнути електронний браслет, заборонивши без відома слідства виїздити в інші міста, окрім Києва та Житомира. Раніше сам Розенблат обіцяв здати закордонний паспорт, якщо на це буде санкція суду.

Наступна публікація