Розенблат розповів, що був у "тісних дружніх стосунках" з агентом НАБУ Катериною

Розенблат розповів, що був у "тісних дружніх стосунках" з агентом НАБУ Катериною

За словами нардепа, він довіряв жінці і не думав, що вона за ним стежить.

Агент Національного антикорупційного бюро Катерина та фігурант бурштинової справи, нардеп Борислав Розенблат тривалий час підтримували дружні стосунки.

Про це депутат розповів в інтерв'ю "Українським новинам".

"Вона (агент НАБУ Катерина – прим.ред.) зі мною дійсно була в тісних дружніх стосунках. Наше спілкування тривало впродовж року", - запевнив Розенблат.

За його словами, жінка часто до нього приходила і навіть їздила до дітей в житомирський інтернат передавати подарунки. Також Розенблат розповів, що довіряв цій жінці і у нього не було думки, що вона є агентом НАБУ.

Відео Сім мільйонів гривень застави призначив суд нардепу Бориславу Розенблату

Зазначимо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Розенблат та агент Катерина перебували в інтимному зв'язку.

Своєю чергою нардеп не спростував і не підтвердив цю інформацію.

"Нехай це буде питанням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, НАБУ і всіх інших. Що там і яким чином відбувалося – це вже питання слідства", - наголосив Розенблат.

Нагадаємо, в червні в НАБУ розкрили схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардепи Розенблат і Поляков. Під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. 

Рада дозволила притягнути Полякова та Розенблата до відповідальності.

Суд зобов'язав Розенблата внести заставу в розмірі 7 млн грн, здати закордонний паспорт і вдягнути електронний браслет, заборонивши без відома слідства виїздити в інші міста, окрім Києва та Житомира. Раніше сам Розенблат обіцяв здати закордонний паспорт, якщо на це буде санкція суду.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів