Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розенблат упізнав автомобілі, на яких до нього приїжджала "агент Катерина"

У НАБУ заявили, що ці автомобілі їхній співробітниці не належать.

Протистояння силових та антикорупційних відомств входить у гостру фазу. Слідчі Генпрокуратури завітали з обшуком до ще одного агента НАБУ, яка працювала у "бурштиновій справі" і виводила на чисту воду депутатів Розенблата і Полякова. Під час обшуку ГПУ знайшла у жінки елітну нерухомість та чотири дорогих авто, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Про "агента Катерину" всі дізналися після оприлюднення відео, на якому народний депутат Розенблат та таємна агентка домовляються про суму, яку депутат хоче за своє сприяння у  видобутку бурштину фірмі з Еміратів. Нардеп запевнив ТСН, що на виявлених ГПУ автомобілях бачив Катерину.

ВідеоГПУ обшукала агента НАБУ "Катерина", яка працювала у "бурштиновій справі"

"Так, на цих авто вона до мене приїжджала. Вона постійно використовувала ці машини, вона представлялась представником великої потужної арабської компанії, тому відповідно був статус", - розповів депутат.

Розенблат підтвердив також, що на фото, знайдених ТСН у Мережі, та сама Катерина. І радіє, що тепер вона сама під слідством.

Агент Катерина Сікорська (але це не точно)_2

Агент Катерина Сікорська (але це не точно)_1

ТСН стало відомо, що обшукували помешкання "агента Катерини", бо вона пов'язана зі справою про спробу спровокувати на хабар чиновницю Державної міграційної служби. Вона консультувала свого колегу - агента НАБУ Сергія Боярського, бо вже мала досвід роботи під прикриттям. Генпрокуратура оприлюднила запис їхніх розмов. 

Що знайшли під час обшуку, окрім машин, не повідомляють. У НАБУ обурені. Кажуть, автомобілі не належать Катерині.  І головне - ні СБУ, ані Генпрокуратура не мали права розкривати імен агентів під прикриттям. Кажуть, що мета такої відкритості - зірвати всі спецоперації НАБУ,  залякати детективів та отримати інформацію про мережу агентів.

"Саме це було головною метою проникнення до конспіративних приміщень НАБУ. Цю мету також досягнуто - операції, на жаль, припинені. І це аморально", - заявив під час брифінгу очільник Антикорупційного бюро Артем Ситник.

Викриття агентів може призвести до розвалу агентурної мережі, наполягають у НАБУ. Генпрокурор Луценко відбувся жартом. 

"Запрошую колег з НАБУ приєднатися до нашої дружньої і результативної команди", - сказав Луценко, коментуючи скандал.

Протистояння силовиків – НАБУ та САП з одного боку та СБУ й ГПУ з іншого - прокоментував президент Петро Порошенко.

"Здавалося ніби смішно, якби не було так сумно. Не можна в жодному правоохоронному органі долучатися до політичної діяльності. Суспільство воліє війни з корупцією та іншими видами злочинності, а не війни компроматів", - наголосив президент.
 

Національне антикорупційне бюро передасть матеріали з приводу обшуків своїх конспіративних квартир до Генеральної інспекції Генеральної прокуратури.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська 

Залиште свій коментар

Вибір редакції