Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рожкова заявила про новий метод тиску на керівництво Нацбанку

Супротивники очільників НБУ прийшли до них додому.

Біля будинків керівництва Національного банку України відбулися гучні мітинги. Про це заявила заступниця голови регулятора Катерина Рожкова.

За її словами, рано вранці 3 грудня група невідомих з гучномовцем та плакатами прийшла до неї додому. Через цей мітинг Рожкова не змогла відправити доньку до школи. Мітингарі пішли лише після того, як заступниця НБУ викликала поліцію, і залишили плакати з образами.

За день до цього у селищі під Києвом, де живе голова НБУ Яків Смолій, розпочалась акція протесту тих самих людей, що стоять біля стін Нацбанку з гучномовцями, акустичною системою, плакатами та військовою палаткою. 

"Тиск на посадовців НБУ як головного подразника для деяких олігархів виходить за межі здорового глузду. Спочатку вони йшли в суди, щоб заборонити нам працювати. Не вийшло. Потім вони через підконтрольне медіа продовжували створювати нам образ "корупційного кубла", яке треба розігнати. Після цього почались замовні мітинги біля нашої роботи. Три тижні тримаємось і слухаємо образи на нашу адресу. А тепер вони прийшли до нас додому", – написала Рожкова у Facebook.

Не знаю, як починався сьогодні ваш день, а мій почався з того, що я не змогла відправити доньку до школи. Причина – на...

Опубліковано Катериною Рожковою Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Заступниця голови НБУ зазначила, що керівництво регулятора буде звертатися до правоохоронних органів, а також закликати міжнародну, медійну та експертну спільноту підтримати Нацбанк.

Нагадаємо, під Нацбанком відбуваються акції протесту проти корупції. Під стінами головної фінустанови країни громадські активісти вимагають відставки керівництва відомства, а також створення тимчасової слідчої комісії для розслідування злочинів у НБУ. До активістів приєдналися ще й феросплавники та металурги. Серед них працівники підприємств, що входять або входили до так званої групи "Приват" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Також до акцій долучилися активісти Добровольчого руху ОУН.

Згодом Національний банк України заявив про тиск та спекуляції на адресу регулятора з боку колишнього власника "Приватбанку" Ігоря Коломойського та нардепа Олександра Дубінського. Згодом НБУ навіть подав позов до суду проти народного депутата від "Слуги народу" Дубінського через "наклеп". У відповідь нардеп облаяв керівництво установи. "*бав тебе в тупий собачий рот", - звернувся він до глави НБУ Якова Смолія.

Відео Під стінами НБУ вже другий тиждень триває антикорупційний мітинг

Лише впродовж останнього місяця відбулася серія затримань працівників Нацбанку на корупції. Окрім того, сам голова відомства відзначився неправдивою декларацією – заявляють активісти. Учасники акції вимагають звіту від керівництва, в також створення тимчасової слідчої комісії для розслідування злочинів у НБУ.  

Під стінами НБУ вже другий тиждень триває антикорупційний мітинг

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції