Розідраний одяг та гематоми: на Київщині жорстоко побили заступницю міністра та її родину

За словами Клименко, її сина били головою об бетонний бордюр. 

У п'ятницю, 6 травня, у Переяслав-Хмельницькому, що в Київській області, напали на родину заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Клименко. Про шокуючий інцидент розповіла сама Клименко на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, після візиту до заповідника в Переяслав-Хмельницькому, її родина вирішила оглянути центр міста, однак заблукала. Щоб розвернутися, вони заїхали на паркову одного з місцевих готелів "Артак". Саме там і стався напад.

Як наголошує Клименко, в той момент, коли вони заїхали на парковку, туди під'їхав Nissan, всередині якого, як виявилося згодом, був власник готелю. "Оскільки ми замешкалися і не встигли швидко розвернутися, "джентельмен" почав голосно сигналити і через 15 секунд оскаженілий вилетів зі своєї машини та почав штовхати і бити через відкрите вікно машини старшого сина, викрикуючи нецензурну лексику та погрози", - розповіла вона.

Коли заступниця міністра, її 18-річний син і чоловік вийшли з машини, до них підбіг пасажир Nissan і підключився до побиття родини. Внаслідок побиття її права рука стала синьо-фіолетово-зеленою з гематомами, у її чоловіка пошкоджений ніс, на голові сина, якого били головою об бетонний бордюр, - гулі та гематомами, а також забите плече, численні синьці, подряпини та садна по всьому тілу. Крім того, їй розірвали одяг, а молодші діти, які спостерігали за бійкою, отримали психологічну травму.

Після інциденту родина Клименко провела 5 годин у районному відділку поліції, де вона разом із чоловіком та трьома дітьми давала свідчення та знімала побої. За фактом події відкрили кримінальне провадження.

"Я не буду детально описувати умови роботи слідчих та стан приміщення, яке не ремонтувалося мабуть понад 30 років, це можна тільки порівняти з тією сюрреалістичною історією, яка з нами сталася серед білого дня в тихому спокійному місті. Але хочу подякувати слідчим Качайло Р. та Онищенко С. за їх терпіння та роботу, адже працюючи в таких умовах і скоріше всього за мізерну зарплатню, вони провели з нами п'ятницю вечір до 22.00", - додала вона.

"Я собі навіть не уявляю якби на нашому місці була б сім'я іноземних туристів, які хотіли подивитися туристичні місця біля Києва, а "джентельмен", який як власник готелю, повинен бути зацікавлений у розвитку туристичного потенціалу Переяславщини, веде себе агресивно-неадекватно, нападаючи на людей"", - додала вона.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: