Розкішні маєтки і землі "для худоби". Якою нерухомістю володіє родина одіозного Бойка

Дружина екс-міністра має ділянки на береговій лінії Дніпра. 

Родина скандального нардепа від "Опозиційного блоку" Юрія Бойка володіє маєтком одразу на кількох земельних ділянках під Києвом.

Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на дані Публічної кадастрової карти.

Дружина Бойка – Віра - має у приватній власності п'ять земельних ділянок загальною площею 1,50 га. Ще одна ділянку на 1,15 га, розташовану на узбережжі Дніпра, орендує дружина депутата. У кадастровій карті вказано, що ділянка призначена для "сінокосіння та випасання худоби".

Маєтки Бойка
Наші гроші
Земельні ділянки родині Бойка

Ще 0,06 га землі записані на самого Бойка. На вказаних ділянках побудовані шикарний маєток, додаткові будівлі та є власне озеро. У Реєстрі нерухомості відомостей про цей будинок немає.

Вказані земельні ділянки були розташовані в межах 7,96 га, на які свого часу була оформлена оренда у ТОВ "Ексімгруп Лімітед". Компанія отримала землю ще у 2001 році від Гнідинської сільради. Узбережжя мали обладнати колективними садами, однак територію почали забудовувати приватними маєтками, а вихід до річки перекрили місцевим мешканцям.

На момент землевідводу співвласником "Ексімгрупа" був Тарас Довгий – дядько народного депутата Олеся Довгого.

Примітно, що дохід Юрія Бойка за 2014 рік склав 161 тис гривень, а його родини - 8,51 мільйона гривень. Із вказаних коштів 809 тисяч гривень надійшли в якості перерахування із РФ.

Серед нерухомості Бойка – дві земельні ділянки розміром 0,19 га і 0,06 га, житловий будинок на 30 квадратів, квартира на 113 гараж на 20. Члени родини Бойка мають земельні ділянки 1,72 і 2,15 га, будинок розміром 445 квадратів, квартири по 226 і 220 квадратів гаражі 19 і 15 квадратів.

В автопарку родини Бойків офіційно вказані два авто - ВАЗ 2101 (1978 року) та Мерседес GL 4500 (2006 року), у родини – Volkswagen Тouareg 2967 (2014).

Журналісти програми "Наші гроші" зняли на відео дачне містечко, на яке нардепи, чиновники та їхні родичі перетворили дамбу Київського водосховища, незаконно відгородивши територію державного лісу. На узбережжі побудували шикарний маєток сина екс-міністра палива та енергетики і нардепа Юрія Бойка. Охоронець розповів журналістам, що господарів будівлі на місці немає і на територію знімальну групу не пустив.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: