Розраховуємо, що на "Північний потік-2" накладуть санкції - прем'єр-міністр Польщі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку Моравецького, все зрозуміло у справі стане вже до кінця 2018 року.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що сподівається на запровадження санкцій Сполученими Штатами Америки щодо проекту "Північний потік-2".

Про це повідомляє RMF24.

Моравецький заявив, що Польща розраховує, що на "Північний потік 2" будуть накладені санкції і все вирішиться до кінця 2018 року.

"Я веду розмови на цю тему. Розмови тривають, і польська сторона переконує, що варто піти на цей крок. Думаю, що до кінця року в цій справі все стане зрозуміло", - сказав він.

Нагадаємо, що у липні компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. Після цього Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу. 

Президент Росії Володимир Путін запевнив німецького канцлера Ангелу Меркель в готовності РФ самостійно фінансувати будівництво "Північного потоку-2", якщо США таки запровадять санкції проти учасників консорціуму.

В українському "Нафтогазі" заявили, що  Україна щорічно втрачатиме 3 млрд доларів, які вона отримує від транзиту газу до країн ЄС, якщо "Північний потік-2" буде споруджено. У національній компанії закликають Європу до єдності в питанні поширення на "Північний потік-2" вимог Третього енергопакету і наголошують, що його будівництво є питанням безпеки всього ЄС.

ВідеоАрсеній Яценюк обговорив з Ангелою Меркель питання безпеки та економічної співпраці

Колишній прем'єр-міністр України зустрівся з Федеральним канцлером Німеччини в Берліні. Під час розмови, що тривала понад годину, обговорили питання безпеки та економічної співпраці. Щодо будівництва газогону "Північний потік-2" Меркель визнала, що проект також є політичним і обіцяла зберегти за Україною роль країни-транзитерки газу. 

Арсеній Яценюк обговорив з Ангелою Меркель питання безпеки та економічної співпраці

Залиште свій коментар

Вибір редакції