Розрив скорочується. У штабі Порошенка розповіли про результати внутрішніх соцопитувань про вибори президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас у штабі визнали, що для подолання розриву потрібно докласти багато зусиль.

Розрив у соціологічних опитуваннях між кількістю українців, які готові проголосувати за кандидата у президенти, чинного главу держави Петра Порошенка та його опонента Володимира Зеленського, скорочується.

Про це заявив речник штабу Порошенка Олег Медведєв в інтерв’ю "BBC News Україна".

"Та соціологія, про яку ви говорите і яку оприлюднили тиждень тому, звичайно, не викликає у нас захоплення. Вона показує, що боротьба серйозна, боротьба запекла, вона нас змусила потроїти зусилля. Вона фіксувала стан справ на момент завершення першого туру виборів, коли ще не було виборчої кампанії другого туру", - наголосив він.

За словами Медведєва, який послався на результати внутрішніх досліджень, нині розрив скорочується.

"Зеленський знижується, а ми зростаємо. Але щоб не розслабляти наших прибічників, мушу сказати, що розрив все ще великий і треба докласти багато зусиль, щоб його подолати", - сказав речник штабу кандидата.

Окрім цього він звернувся до прибічників Зеленського із закликом "поставитися з розумінням до того, що до президентської посади краще готовий Порошенко, ніж Зеленський".

"А Зеленському та його команді краще пройти через парламентські вибори, зайти у виконавчу владу і серйозно на неї впливати. Ми не сприймаємо Зеленського як ворога, ми його сприймаємо як опонента. Як ворога ми сприймаємо Путіна. І коли у нас з'явився борд, де був Порошенко проти Путіна, ми зовсім не хотіли сказати, що Зеленський - агент Путіна і що його виборці є симпатиками Путіна. Ми хотіли сказати, що Путін - це велика загроза. Ми хотіли сказати і Зеленському, і його прибічникам, що президент Росії - не Галкін, не Петросян, а Путін, що з цією людиною треба буде мати справу, що у Зеленського немає політичного досвіду, щоб протистояти такому сильному, досвідченому, хижому ворогові, як Путін", - резюмував він.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції