Розшукуваний грузинськими правоохоронцями Саакашвілі виїхав із Польщі

Наразі місце перебування політика невідоме.

Колишній президент Грузії та позбавлений українського громадянства екс-очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі виїхав із Польщі.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter місцеве видання Radio ZET.

Наразі місце перебування політика невідоме.

Нагадаємо, до Польщі Міхеіл Саакашвілі прилітав на урочисті події до річниці Варшавського повстання. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі.

Раніше президент Петро Порошенко позбавив політика громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він "збирається домагатися законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

Залиште свій коментар